O SKLEPIE

Kim jesteśmy?

Witamy w naszym sklepie! Nasz sklep specjalizuje się w artykułach do scrapbookingu, oferując szeroką gamę naklejek, taśm ozdobnych i papierów. Pozyskujemy nasze produkty od zaufanych producentów i dostawców, aby mieć pewność, że nasi klienci otrzymują tylko to, co najlepsze.

Dane firmy:
Craft and Love
80-452 Gdańsk,
Jana Kilińskiego 1
Numer NIP: 6751783307
REGON: 525496078.

NASZA MISJA

Realizuj swoje hobby z miłością

W naszym sklepie wierzymy, że hobby to coś więcej niż sposób na zabicie czasu - to sposób na kultywowanie radości, relaksu i rozwoju osobistego. Naszą misją jest inspirowanie i wspieranie hobbystów na wszystkich poziomach, aby z miłością i intencją realizowali swoje pasje. Staramy się być cennym źródłem informacji dla hobbystów, zapewniając porady i wskazówki ekspertów, rekomendacje produktów oraz społeczność osób o podobnych poglądach.

NASZE WARTOŚCI

Uczciwość, rzetelność i przejrzystość

Nasz sklep jest zbudowany na fundamencie podstawowych wartości, którymi kierujemy się we wszystkim, co robimy. Wierzymy w uczciwość, rzetelność i przejrzystość we wszystkich naszych kontaktach biznesowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wyjątkową obsługę klienta i zapewnić, że nasi klienci są zadowoleni z zakupów. Cenimy naszych pracowników i staramy się tworzyć pozytywne środowisko pracy, w którym każdy czuje się doceniony i wspierany.