Dostawa

Wiemy, jak ważne jest szybkie i niezawodne otrzymywanie zakupów, dlatego współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami, aby Twoje produkty dotarły do ​​Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Czas realizacji zamówień wynosi 1-2 dni od momentu zaksięgowania wpłaty + czas dostawy InPost. 

Jeśli łączna wartość produktów w Twoim koszyku wyniesie co najmniej 60 zł, Twoje zamówienie wyślemy bezpłatnie do Paczkomatu InPost.

Przy zakupach powyżej 70 zł gwarantujemy darmową dostawę również za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost .

  -------------------------------

METODY DOSTAWY

 • Paczkomaty InPost
  Paczkomaty InPost są dostępne przez całą dobę. Ty decydujesz kiedy i gdzie odbierzesz swoje przedmioty.

  Koszt: 9,99
  Czas dostawy: 2 -3 dni robocze

 

 • Kurier InPost
  Kurier InPost dostarczy Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Dostawa bezpośrednio pod adres podany w zamówieniu.

  Koszt: 12,99 zł
  Czas dostawy: 2 -3 dni robocze

Proszę zauważyć, że czas dostawy jest podany bez uwzględnienia czasu przetwarzania zamówienia. Średni czas przetwarzania zamówienia wynosi 1-3 dni.

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz numer śledzenia, dzięki któremu możesz śledzić przesyłkę i wiedzieć dokładnie, kiedy dotrze. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wysyłki, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem obsługi klienta. Zawsze chętnie pomożemy!

  ------------------------------- 

Dostawa międzynarodowa

W tej chwili nasz sklep realizuje dostawy tylko na terenie Polski. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności. Pracujemy jednak nad udostępnieniem wysyłki międzynarodowej w najbliższej przyszłości. Dziękuję za zrozumienie.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami.